Piękna kobieta, to ta, która nie oszukuje mężczyzny poprzez zamalowanie ust i nakładanie tony pudru na twarzy, zakrywa fałdy ciała i powiększa biust. To ta, która podkreśla swój wiek, a nie go chowa. Pokazuje zmarszczki jak się uśmiecha i włos siwy jak się pojawi. Jest zawsze wyprostowana z odkrytą szyją, delikatna i promieniuje prawdziwością siebie.

Silna kobieta, to ta, która jest u boku mężczyzny i pozwala mu być sobą. Daje mu wolność i zdobywanie ( ale nie innych kobiet ), by mógł się spełnić i zrealizować. Czekając na niego w domu, wychowując dzieci ufając, że on do nich wróci. Szanuje go i pokazuje swoją wdzięczność za to co robi. Niczego nie oczekuje od niego i nie stawia mu warunków.

Prawdziwa kobieta, to ta, której sensem życia nie są same dzieci, dom, praca, rodzina i obojętność. Ona jest pełna spokoju i zrozumienia, która lubi czasami słońce, a czasami schronić się w cieniu drzew. To ta, która lubi poważne rozmowy w cztery oczy jak i zabawę na trawie, która nic nie mówi lub w głos się śmieje.