GRA ŻYCIA

Na początku było słowo.Wraz z nim pojawiła sie historia i JESTEM podzieliło sie na małe części, aby ” przypomnieć sobie” i powrócić do świętej pełni . W oddzieleniu, całe stworzenie pows jako rożne odzwierciedlenia obecności Jestem, pokazujące niczym w lustrach całość stworzenia, które odtwarzało samo siebie, aż do momentu , gdy nie istniało juz więcej luster, a tylko jedna połączona siła , która przekroczyła wszelka iluzje i ból , aby znowu ukazać pełne odbicie siebie jako czystej obecności w sobie i wokół siebie.

Każdy z nas jest cząstka Boga, która wybrała dla siebie pewna role, przezywa konkretne historie i gromadzi pożądane lekcje. Inne cząstki Boga kochały Cię na tyle, żeby w tym uczestniczyć.

Jedna czastka Boga- Nie rozumiem. Te gry wydają się trudne. Dlaczego mialybysmy mieć takie doswiadczenia? Co mielibyśmy osiągnąć przez takie przeszkody, cierpienia i ból?

Druga cząstka Boga- Musiałabyś użyć woli, żeby ” z powrotem” poznać siebie. Jam Jest kocha Cię na tyle , żeby stać się wszystkimi aspektami i rolami, które pomogą Ci stworzyć Twoja historie.Jestem kocha Cie wystarczajaco , żeby odegrać te role, aby stworzyć okoliczności , w których możesz postanowić kontynuować model, który pokazali Ci rodzice, albo obrać inna drogę i przypomnieć sobie KIM JESTESMY NAPRAWDĘ.

Trzecia cząstka Boga- No tak, aby siegnąć po swoją moc, musisz najpierw doświadczyć kontroli ze strony innych, albo scenariusza gdzie czujesz się bezsilna. Żeby odkryć bezwarunkowa miłość, twoi opiekunowie i bliscy musza dać ci zasmakować miłości obdarowanej warunkami. Aby rozpoznać swoje piękno i wartość , bedziesz postrzegała siebie jako bezwartościowa i możesz nawet doświadczać swojej brzydoty. Żeby poznać zdrowie, przyjelabys chorobę.

Pewne lekcje, które wybieramy to wybaczenie, miłość do siebie, odwaga, współczucie i zaufanie. Ostatecznie mamy wybaczyć sobie za wybranie bolesnych doświadczeń .
Najglebsza miłość do siebie wypływa z zatroszczenia się o ciało i dusze w takim stopniu, żeby pozwolić sobie na łatwa i łagodna ścieżkę w drodze do Domu. Program nauczania Ziemskiej Szkoły będzie trwał dotąd , aż z powrotem poznamy Boska Moc.

S.Singh