Czy to jest głos duszy czy umysłu ?

Również zadaję sobie takie pytanie, odróżnienie głosu duszy od głosu umysłu w sumie jest trudne. Z mojego doświadczenia, chodź jestem pyłkiem nic nieznaczącym i wciąż się uczącym, to może pomogą Tobie pewne warunki brzegowe które już poznałem.

Mamy w sobie ukryty kod, ktory jest w stanie odszyfrować te informacje za pomocą negacji nawet jak nie znamy prawdy. Jak będziesz to negował do bólu wówczas odkryjesz prawdę i poznasz czy to jest umysł czy dusza. Spróbuj.

Każdy z nas ma inne preferencje dotyczące kontaktu z duszą, to są znaki, sny, ciało, głos ludzki lub właśnie intuicja – głos duszy.
Jeżeli myśl która do Ciebie przyszła dotyczyła aspektu „ja” lub ” moje ” jest to umysł – zapamiętaj jego głos.
Umysl zawsze chce stałości, także wszystkie bayery związane z bezpieczeństwem, Ciebie, rodziny, pracy, zdrowia, życia, wiedzy, religii, itd często wiążą sie ze strachem, a co za tym idzie z umysłem – zapamiętaj jego głos.

Bądź uważny od kogo idzie myśl. Czasami mozesz zadać sobie pytanie, kto zadaje pytanie Ty czy pytający ? albo kim jest ten ktory zadaje pytanie ?
Rownież bądź uważny jak myślisz o przyjemnościach i marzeniach , po nich poznasz, że to są myśli umysłu – zapamiętaj jego głos.
Umysł często idzie do tego co było lub do tego co będzie. Jak zauważysz, że przychodzi do Ciebie myśl związana z czasem, bądź wówczas uważny, bo może to byc właśnie umysł – zapamiętaj jego głos.
Jak starasz się komuś lub sobie odpowiedzieć lub zadziałać, zrób przerwę zanim to zrobisz, zachowaj interwał czasowy. Zauważysz że jak będziesz chciał to zrobić od razu , bedzie to umysł – zapamiętaj jego głos.
Jak będziesz starał się kimś być, pracownikiem, ojcem, człowiekiem uduchowionym, szefem itd lepszym, gorszym lub kimś nie być, bądź uważny, może to być głos umysłu – zapamiętaj jego głos.

Na spacerze, przy obieraniu ziemniaków , jak robisz siusiu, jak się obudzisz, w podróży, jak coś piszesz, malujesz, tańczysz itd spontanicznie – to jest ona 🙂 zapamiętaj jej głos.

Z czasem będziesz odróżniał jego i jej głos, oba należy słuchać i obserwować.

Moja droga odróżnienia mysli umyslu i duszy tak wyglada, ale oczywiście zaneguj ją i mnie.